Dodany: 2011-03-16 10:22:37

Czym są giętarki trzpieniowe ze sterowaniem NCChyba nikt nie ma wątpliwości co do tego, iż wszelkiego rodzaju prace remontowe oraz instalacyjne jakie są przeprowadzane w domach często będą wymagać odpowiednich urządzeń ułatwiających i przyspieszających pracę.

 

Takim właśnie jest giętarka do rur. Głównym jej przeznaczeniem jest oczywiście przygotowanie rur wykonanych czy to z aluminium czy też innych metali do wykonania przy ich pomocy różnego typu instalacji. Obecny postęp techniczny sprawia, że oferowana dziś giętarka do rur ze sterowaniem NC jest idealnym rozwiązaniem, gdy rury gięte są nie przerwanie. Jako, że giętarki te są wyposażone w napęd hydrauliczny są półautomatycznymi.

 

Dlatego też cały cykl ich pracy będzie odbywał się przy niewielkim udziale człowieka. To co jednak wyróżnia te urządzenia od pozostałych giętarek to oczywiście to, że są wyposażone w wyłącznik przyspieszający ich pracę o kilka sekund. Daje to możliwość wykonania większego zakresu prac w znacznie krótszym czasie. Trzpieniowa giętarka do rur to urządzenie, które doskonale sprawdza się przy pracach z elementami giętymi, które charakteryzuje prostota i małe skomplikowanie..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Czym są giętarki trzpieniowe ze sterowaniem NC
Nick: