Dodany: 2015-04-15 13:08:02

 

Frezowanie komina - koszt usługiCoraz więcej słyszy się o zabiegu o nazwie frezowanie kominów. Jest to usługa, którą świadczą firmy kominiarskie. Polega na powiększeniu średnicy przewodu kominowego za pomocą specjalnej frezarki.

 

Okazuje się, że frezowanie kominów jest najszybszą, najbardziej efektywną i najbardziej opłacalną formą remontu. Ma na to wpływ innowacyjność zastosowanej technologii i sposób wykonania usługi rozwiercania. Prace są wykonywane na dachu budynku, trwają maksymalnie 2 dni robocze i nie tworzą bałaganu w domu.

 

Efekty są natomiast zachwycające, ponieważ frezowanie kominów umożliwia wstawienie urządzenia grzewczego o większej mocy, a także eliminuje prawie wszystkie poważne wady konstrukcyjne lub budowlane komina. Usługa nie jest z całą pewnością droższa niż kapitalny remont czy budowa nowego komina, ponieważ za metr wyfrezowanego komina zapłacimy jakiej 150 zł. Rozwiercanie jest zatem najlepszą inwestycją w wysoki standard i stuprocentową sprawność przewodu kominowego, na jaką możemy sobie pozwolić i jaka istnieje.

 .

Dodaj nowy komentarz do artykułu Frezowanie komina - koszt usługi
Nick: