Dodany: 2015-04-15 12:59:03
 

Frezowanie kominów - do czego służyUsługa o nazwie frezowanie kominów jest godną rozważenia alternatywą dla radykalnego remontu czy budowy nowego komina. Jest bowiem mniej inwazyjna, pracochłonna i czasochłonna, a także opłacalna ekonomicznie.

 

Wszystko dlatego, że rozwiercanie, czyli frezowanie kominów sprowadza się do powiększenia światła przewodu kominowego (powiększenia wewnętrznej średnicy pola poprzecznego przewodu), za pomocą specjalnego sprzętu. Cała usługa jest wykonywana na dachu budynku. Okazuje się, że frezowanie kominów daje mnóstwo zastosowań. Możemy na przykład zdecydować się na rozwiercanie, kiedy chcemy zamontować urządzenie o większej mocy grzewczej lub kiedy czujemy, że komin w naszym domu wymaga remontu z powodu długiego użytkowania czy wad konstrukcyjnych.

 

Pamiętajmy, że pod żadnym pretekstem nie należy lekceważyć problemów z kominem! Nawet drobna wada budowlana może zrodzić poważne konsekwencje (w tym zagrożenie zdrowia i życia domowników), kiedy okaże się, że przez zbyt mały przewód wentylacyjny spaliny przedostają się do pomieszczeń. W łatwy sposób zapobiega temu frezowanie.

 .

Dodaj nowy komentarz do artykułu Frezowanie kominów - do czego służy
Nick: