Dodany: 2015-01-27 13:16:47
 

Wady monitoringu Postęp technologiczny jest synonimem naszych czasów, którego zadaniem jest umilenie i ułatwienie nam codziennego życia. Dziś już nikt nie wyobraża sobie codzienności bez stałego dostępu do mediów, a Internet niepodzielnie rządzi jako okno na świat, które kreuje wirtualną rzeczywistość równie realną jak ta, którą mamy za oknem.

 

Naturalnie żadna skrajność nie jest dobra, czego przykładem dla wielu jest monitoring wrocław, a może raczej szeroko pojęta telewizja przemysłowa. Jej zadaniem jest całodobowa obserwacja i rejestrowanie za pomocą kamer wszystkich zdarzeń, jakie zachodzą na danym terenie, podjętym kontroli.

 

Ma to swoje dobre strony (np. przeciwdziała przestępczości i sprzyja zachowaniu porządku), ale jednocześnie budzi wiele sprzeciwów wśród osób, które uważają monitoring wrocław za ograniczenie swobód obywatelskich, w tym prawa do prywatności. Bez wątpienia telewizja przemysłowa może prowadzić do nadużyć, a monitoring wrocław tworzy życie w domu Wielkiego Brata, gdzie każdy nasz krok rejestrują czujne kamery. Kluczem jest umiar i dobre intencje. .

Dodaj nowy komentarz do artykułu Wady monitoringu
Nick: