Dodany: 2015-01-26 14:42:24

Ile kosztuje monitoring Okazuje się, że coraz częściej decydujemy się zamontować inteligentne systemy w domu czy w pracy, które powoli przestają być uważane za synonim luksusu i przejaw megalomanii. Krótko mówiąc – idziemy z duchem czasu.

 

Dobrym przykładem jest upowszechnianie się zaawansowanego monitoringu, który opuszcza miejskie ulice i staje się równie popularny na terenie naszych posesji, a nawet w przedszkolach czy żłobkach. Choć dla wielu monitoring wrocław wciąż wydaje się rozwiązaniem dla bogaczy, to tak naprawdę zakup i instalacja systemu nie jest wcale tak bardzo kosztowna. Najtańsze i najprostsze kamery możemy dostać już za cenę 100 zł, choć naturalnie zakres ich możliwości nie jest zbyt szeroki.

 

Za 300 zł kupimy sprzęt z wyższą rozdzielczością oraz pracujący w podczerwienie, czyli umożliwiający rejestrowanie obrazu także w ciemnościach. Taki monitoring wrocław jest bez wątpienia kuszącą alternatywą dla właścicieli małych osiedlowych sklepików, ponieważ obniża ryzyko kradzieży czy włamania. Najbardziej zaawansowany monitoring wrocław obejmuje kamery IP, które nie tylko rejestrują obraz, ale także na żywo transmitują go w sieci internetowej pod unikalnym adresem IP. .

Dodaj nowy komentarz do artykułu Ile kosztuje monitoring
Nick: