Dodany: 2013-12-23 09:00:38

 

Wady oświetlenia led W ostatnich czasach bardzo popularne jest oświetlenie LED. Coraz więcej osób decyduje się na żarówki led najtaniej i chce takie właśnie oświetlenie mieć w domu. Jednak zanim podejmiemy decyzję o wprowadzeniu w naszym domu żarówki led najtaniej, powinniśmy poznać wszystkie wady takiego rozwiązania.

 

Przede wszystkim, oświetlenie LED jest dużo droższe, niż zwykłe. Dzieje się tak dlatego, ponieważ żywotność żarówki led najtaniej jest znacznie lepsza, niż w przypadku zwykłego oświetlenia. Za taką jakość należy niestety sporo zapłacić.

Co więcej, takie żarówki led najtaniej dają zazwyczaj zimne światło. Dopiero od niedawna są obecne na rynku diody emitujące ciepłe światło i są one zdecydowanie droższe, od tych, które świecą zimnym światłem. Inną wadą żarówki led najtaniej jest to, że są one wrażliwe na temperaturę. Jeśli temperatura ich pracy wzrośnie, może dojść nawet do uszkodzenia diody. Co więcej, wraz ze wzrostem temperatury, diody świecą coraz słabiej. Może być to spory kłopot, szczególnie wtedy, gdy dioda jest mocno eksploatowana..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Wady oświetlenia led
Nick: