Dodany: 2013-06-19 14:39:02

 

Transport kolejowyKoleje to świetny środek transportu. Jeden z lepszych w rodzaju lądowego transportu poza tym sprawdza się doskonale w podziemnych usługi transportowe. Szereg usługi transportowe opiera się na kolei.

 

Plusem kolejowego transportu jest przede wszystkim ładowność ze wszystkich rodzajów transportu lądowego ma on największą ładowność. Poza nią ma takie plusy jak brak korków i jest szybki. Oczywiście szybkość nie dotyczy polskich linii kolejowych odnosi się tylko i wyłącznie do zagranicznych kolei i to w krajach rozwiniętych i rozwijających się w głównym stopniu.

 

Transportem kolejowym można przewozić wszystko to także potężna zaleta. Są niestety i wady, które przekładają się na usługi transportowe oferowane przez kolej. Jakość usługi transportowe na tym cierpi. Powodem takiego stanu rzeczy jest między innymi duża wypadkowość jaka panuje na kolei. Poza nią mamy jeszcze kilka wad takich jak opóźnienia spowodowane zatorami lub zmianą trasy wskutek działania warunków atmosferycznych. Dla dobra usługi transportowe najważniejsze jest przestrzeganie norm i terminowości o te trochę trudno na kolei.

Dodaj nowy komentarz do artykułu Transport kolejowy
Nick: