Dodany: 2013-06-19 14:26:52

 

Transport drogowyDrogami można jeździć o każdej porze dnia i nocy. To duży plus dla usługi transportowe. Nie można sobie wyobrazić usługi transportowe bez transportu drogowego. Jest on jedyną formą transportu z wykluczeniem rurociągów, który jest najbardziej precyzyjny to znaczy docelowy.

 

Tylko samochodami możemy dotrzeć w dowolne miejsce na kuli ziemskiej bezpośrednio do klienta. Pozostałe usługi transportowe są uzależnione od transportu drogowego, wszystko co przywiezienie samolotem czy statkiem musi być rozładowane i droga kołową dostarczone do klienta. Dowóz może trwać chwilę i wpływa na generalną ocenę morskich i lotniczych środków transportu.

 

Transport drogowy zajmuje nieco czasu, przecież pokonanie dużych dystansów drogami wiąże się z wieloma komplikacjami. Po pierwsze korki, zatory na drogach szczególnie uczęszczanych to norma. Wpływają one na czas trwania podróży a w dodatku są całkowicie niezależne od kierowcy. To wada bez wątpienia, stres na drodze przekłada się na dużą wypadkowość drogowego transportu.

 .

Dodaj nowy komentarz do artykułu Transport drogowy
Nick: