Dodany: 2013-06-19 14:17:32

 

Transport wodnyWoda może być źródłem rozrywki, ale też i środkiem transportu. Wykorzystuje się ją jako drogę morską transportu w usługi transportowe. Morskie usługi transportowe maja jedną szczególną wadę są dosyć wolne lub opóźnione co najmniej.

 

W stosunku do transportu kołowego czy powietrznego są zdecydowanie wolniejsze i bardziej rozłożone w czasie niż pozostałe. Wielką zaletą usługi transportowe jest natomiast ładowność, pojemność statku znacznie przewyższa możliwości pod względem pojemności leżące po stronie transportu drogowego i powietrznego.

 

Nie da się ukryć. Nie ma żadnych ograniczeń co do przewozu towarów dzięki technologii można za pośrednictwem statków przewozić dowolny rodzaj towaru. Samolotu nie przystosujemy do przewozu gazu lub ropy. A tankowce i gazowce to już norma. To bardzo duża przewaga, statki mogą praktycznie dopłynąć gdziekolwiek chcemy kolej czy samolot już nie. Wadą przy tak dużej pojemności jest na pewno czas rozładowania statku, który zajmuje znacznie więcej czasu niż rozładunek samolotu..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Transport wodny
Nick: