Dodany: 2013-06-19 14:02:20

 

Materiały do transportuPo co istnieje transport? Po to by przewozić rzeczy na duże odległości. Z wykorzystaniem środków transportu można przewozić praktycznie wszystko. Nie ma towaru, którego w ramach usługi transportowe nie można by przetransportować drogą, morską, lądową, powietrzną.

 

Każdy środek transportu można tak przystosować by przewoził dosłownie wszystko. Dzięki temu usługi transportowe sa kompleksowe. Probleme w usługi transportowe pozostaje ciągle ilość. Przecież cysterną nie przywiziemy tyle gazu co statkiem specjalnym gazowcem. Wszystko rozgrywa się o ilość. Pod tym względem transport lądowy jest najsłabszy, chyba, że bierzemy pod uwagę koleje.

 

W globalnej skali towary takie jak ropa, gaz, mazut, odzież, żywność, FMCG jesteśmy w stanie skutecznie transportować wodą. Morski transport bez wątpienia jest najlepszy pod tym względem, lotny też plasuje się całkiem dobrze, ale nie ma takiej pojemności. Tylko bombowce wojskowe mogą się równać z możliwościami statku a te nie sa wykorzystywane do przewozu towarów. Lotnictwo jest na pewno najszybszym środkiem..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Materiały do transportu
Nick: