Dodany: 2013-04-23 11:05:27

 

MroźnieW dziale jakim jest chłodnictwo lublin ważnym czynnikiem, który bardzo liczy się na rynku jest stworzenie takich, konkurencyjnych produktów, które wciąż w tej branży pozostają niedopracowane.

 

Chodzi między innymi o mroźnie, które są budowane jako hale, w których przetrzymywane są łatwo psujące się produkty. Takie mroźnie jednak nie są tak łatwe do wykonania jak lodówki, w których temperatura nie jest stosunkowo na tyle niska, by produkty, które są przechowywane zamarzały. To właśnie oszronienie i zamarzanie produktów przechowywanych w mroźniach jest typowym problemem branży jaką jest chłodnictwo lublin. Chłodnictwo lublin musi więc radzić sobie z budową mroźni tak by specjalne kurtyny powietrza były tak rozpracowywane, by nagły spadek temperatury i ta różnica w temperaturze nie stwarzała środowiska przyjaznego zamarzaniu produktów, które są tam przetrzymywane.

 

Mrożnie buduje się w oparciu o specjalne płyty, które wyścielają nie tylko ścianki mroźni, ale i podłogę, a nawet sufit. To co ważne w mroźniach, ale i w każdej z budów branży chłodnictwo lublin – to takie zabezpieczenie tych miejsc, by nie było mowy o przypadkowym rozmrożeniu przy ewentualnym braku prądu. Takie mroźnie są więc dodatkowo zasilane, by takie przypadki się nie zdarzały..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Mroźnie
Nick: