Dodany: 2013-02-19 10:40:05

 

Woda - dezynfekcja promieniowaniem UVPrzy użyciu promieniowania UV można wywołać śmierć wielu mikroorganizmów na tym świecie. Dlatego też dziura ozonowa jest tak niezmiernie ważna, jej przeznaczeniem jest zatrzymywać większość tego szkodliwego dla życia promieniowania.

 

W sprzęcie jakim są filtry wody warszawa nie zastosujemy promieniowania UV. To wręcz niemożliwe zbyt skomplikowana aparatura się tym zajmuje. Nie oznacza to, że nie można jej nabyć i wykorzystywać z tym, że do filtry wody warszawa jej nie podłączymy.

 

Zastosowanie promieniowania UV w uzdatnianiu wody jest takie, ze wodą można w ten sposób oczyścić ze wszystkich form szkodliwych mikroorganizmów takich jak wirusy, grzyby, bakterie, pleśnie. Ponadto tak jak filtry wody warszawa nie ma żądnych skutków ubocznych nie zmienia właściwości fizycznych wody ani smaku, ani zapachu, ani też koloru. Skład chemiczny wody nie ulega najmniejszym zmianom. To same korzyści dodatkowo proces ten pozwala nam na otrzymanie wielu plusów jakimi są zdrowa i bezpieczna woda. Dezynfekcja UV zastępuje chlor w wodzie co przekłada się na lepszy smak i mniejsze ryzyko alergii..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Woda - dezynfekcja promieniowaniem UV
Nick: