Dodany: 2012-11-19 11:28:05

 

Wady druku cyfrowegoJakie są wady druku cyfrowego? Warto zadać sobie pytanie, czy tak nowoczesna i dynamicznie rozwijająca się technologia jak druk cyfrowy, którego używa powszechnie znana drukarnia cyfrowa, posiada jakiekolwiek wady.

 

To prawda, że drukarnia cyfrowa drukuje szybko i dostarcza zrealizowane zamówienia swoich klientów w ciągu kilku godzin lub kilku dni, ale niektórzy zarzucają drukowi cyfrowemu niedokładność. Co więcej, masowe drukowanie nie jest już rytuałem jak kiedyś przy pierwszych tradycyjnych wydrukach. Teraz chodzi przede wszystkim o ilość i czas. Praktycznie nikt nie patrzy na idealną jakość i indywidualne spojrzenie na każdy wydruk.

 

W dobie rozwijającego się marketingu i reklamy najważniejsza jest szybkość i niejako walka z konkurencją o przetrwanie na rynku pracy. Niektóre drukarnie takie jak drukarnia cyfrowa posiadają doskonały sprzęt, jednak istnieją w naszym kraju takie drukarnie, które nie mają odpowiedniego sprzętu do realizowania dobrej jakości wydruków cyfrowych. Jak wszystko inne, druk cyfrowy posiada wady i zalety..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Wady druku cyfrowego
Nick: