Dodany: 2012-11-19 11:14:39

 

Główne cechy metody druku cyfrowego – magnetografiaDosyć powszechną metodą druku cyfrowego jest w dzisiejszych czasach magnetografia, jaką stosuje między innymi drukarnia cyfrowa. Na czym polega magnetografia? Cechą charakterystyczną tej metody wydruku cyfrowego jest to, że obraz jest tworzony dzięki tak zwanej siatce obwodów elektrycznych, które znajdują się na cylindrze.

 

Wytwarzają one pola magnetyczne, stąd nazwa magnetografia. Co więcej, drukarnia cyfrowa stosuje różne metody zbliżone do magnetografii, z których też warto skorzystać i przekonać się, jaka metoda jest dla nas najbardziej odpowiednia. W tej metodzie także jest używany proszek oraz odpowiedni sprzęt do profesjonalnych wydruków.

 

O to wszystko zadbała drukarnia cyfrowa, która ma z roku na rok coraz więcej zadowolonych klientów. Rozwój techniki doprowadził do tego, że nasz wydruk może być zrealizowany w bardzo krótkim czasie. Metody różnią się od siebie pod wieloma względami, ale każda ma za zadanie usatysfakcjonować klienta, ponieważ zadowolenie klienta jest miarą jakości usług drukarni..

Nick: