Dodany: 2012-11-19 11:12:07

 

Główne cechy metody druku cyfrowego – jonografiaJeśli mamy zamówienie na wydruk, warto udać się do profesjonalnej drukarni, jaką jest drukarnia cyfrowa. Wykwalifikowani pracownicy podpowiedzą nam, jaka metoda wydruku będzie najbardziej odpowiednia do naszego zlecenia.

 

Jedną z bardzo popularnych metod druku cyfrowego, jaki stosuje od kilku lat drukarnia cyfrowa jest jonografia. Jest to metoda bardzo podobna do elektrograficznego druku cyfrowego. Różnica polega tylko i wyłącznie na tym, że podczas procesu drukowania cyfrowego ładunek elektrostatyczny jaki jest umieszczony w cylindrze jest zamieniany za pomocą jonów. Wiązka jonów pomaga w druku cyfrowym, dzięki czemu wydruk jest gotowy w bardzo szybkim okresie czasu.

 

Nasze zamówienie dzięki metodzie jonografii zostaje zrealizowane bardzo sprawnie, dokładnie i dosyć szybko. Jest to plusem, jeśli zależy nam na czasie. Drukarnia cyfrowa oferuje wiele znakomitych i nowoczesnych metod wydruku i decyzja o jakości a także metodzie wydruku należy do nas. Metody są dostosowywane także do potrzeb indywidualnych klienta..

Nick: