Dodany: 2012-11-19 11:00:08

 

Czym dokładnie jest druk cyfrowyDruk cyfrowy charakteryzuje się tym, że wszelkiego rodzaju materiały do drukowania dostarczane są za pomocą danych komputerowych do urządzenia, które ma za zadanie je wydrukować. Drukiem cyfrowym zajmuje się profesjonalnie drukarnia cyfrowa.

 

Nawet jeśli posiadamy w domu drukarkę lepszej generacji, to nie wykonamy samodzielnie druku cyfrowego, a tym bardziej druku w dużej rozdzielczości i wielkoformatowego. Takie usługi świadczy oczywiście drukarnia cyfrowa, która aktualnie posiada w swojej ofercie kilka metod druku cyfrowego opartych na najnowszej technologii. W druku cyfrowym istnieje możliwość poprawienia kopii w bardzo prosty sposób.

 

Niejednokrotnie nawet agencje reklamowe korzystają z usług drukarni takiej jak drukarnia cyfrowa, ponieważ nie dysponują tak nowoczesnym sprzętem. Możemy dostarczyć materiały do drukowania także przez nośnik pamięci bezpośrednio do maszyny drukującej, aby zaoszczędzić czas. Drukarki cyfrowe są bardzo dokładne, dzięki czemu nasza reklama będzie czytelna i wiarygodna..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Czym dokładnie jest druk cyfrowy
Nick: